Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Metodologiczne aspekty relacji nauka - wiara

Metodologiczne aspekty relacji nauka - wiara

25.09.2016
Czyta się kilka minut
W jaki sposób kształtuje się relacja między nauką a wiarą z perspektywy metodologicznej?
Jean-Baptiste-Simeon Chardin, Wykład filozofa (WIkiArt.org)
W

Wykład 'Metodologiczne aspekty relacji nauka - wiara' z serii 'Nauka i wielkie pytania' wygłoszony 6 stycznia 2010 roku w WSE im. J. Tischnera w Krakowie w ramach Copernicus Center College (Kolegium Centrum Kopernika).

 

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz