Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Największy z możliwych śladów Boga

Największy z możliwych śladów Boga

25.09.2016
Czyta się kilka minut
William Blake, Stwórca (WIkiArt.org)
R

Referat dr. Tadeusza Pabjana wygłoszony na seminarium "Filozofia w nauce" zorganizowanym z okazji 75 urodzin ks. prof. Michała Hellera.

Tematem wystąpienia jest jeden z oryginalnych argumentów Michała Hellera, który można zaklasyfikować jako argument z zakresu filozofii Boga. Filozofia Boga w wykonaniu Hellera ma swój niepowtarzalny charakter, który T. Pabjan określił mianem filozofii Boga (czy nawet teologii) uprawianej w kontekście nauki.

 

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz