Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Neurobiologia dokonywania wyboru moralnego

Neurobiologia dokonywania wyboru moralnego

25.09.2016
Czyta się kilka minut
Co neurobiologa może wnieść do dyskusji etycznych?
W

Wykład "Neurobiologia dokonywania wyboru moralnego" wygłoszony przez prof. Jerzego Vetulaniego w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, w ramach cyklu "Nauka i wielkie pytania" (r. akad. 2009/2010), organizowanego przez Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych.

 

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz