Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Relacje nauki i religii - podręcznik online dla gimnazjalistów

Relacje nauki i religii - podręcznik online dla gimnazjalistów

08.10.2016
Czyta się kilka minut
Zapraszamy do korzystania z podręcznika online poświęconego relacjom nauki i religii, dedykowanemu uczniom gimnazjów. Autorem podręcznika jest dr Łukasz Lamża.
P

Podręcznik zaprojektowany jest jako zestaw tekstów z elementami gry RPG - po zapoznaniu się z materiałami użytkownik bierze udział w dyskusji z wybitnymi filozofami i naukowcami różnych epok, z którymi może przedyskutować poruszane w podręczniku zagadnienia, a także nauczyć się sztuki argumentacji. Każdy rozdział kończy się starciem z Konfuzjuszem - formą miniegazaminu, w której uczestnik musi zastosować nabyte umiejętności w rozmowie z "egzaminatorem".

Podręcznik dostępny jest pod adresem http://www.filozuj.pl/1/

Instrukcja obsługi: http://www.filozuj.pl/1/?help=0

Autor artykułu

Filozof przyrody i dziennikarz naukowy, specjalizuje się w kosmologii, astrofizyce oraz zagadnieniach filozoficznych związanych z tymi naukami. Pracownik naukowy Uniwersytetu Papieskiego...

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz